Wereldranglijst 2018-2019 indoor (IAAF) |
| | | |
3e | U18 | Manjorie Janssen | 3000 m |
6e | U18 | Ellen van Doorn | 1500 m |
11e | U18 | Yasmine Abbes | 1500 m |
16e | U20 | Manjorie Janssen | 3000 m |
| | | |
Europese Ranglijsten 2018-2019 indoor (European Athletics) |
| | | |
6e | U20 | Manjorie Janssen | 3000 m |
19e | U20 | Ellen van Doorn | 1500 m |
| | | |
Nederlandse Ranglijsten 2018-2019 indoor (top 25): |
| | | |
1e | MA | Ellen van Doorn | 1500 m |
1e | MB | Ellen van Doorn | 1500 m |
1e | MA | Manjorie Janssen | 3000 m |
1e | MB | Manjorie Janssen | 3000 m |
2e | MA | Yasmine Abbes | 1500 m |
2e | MA | Yasmine Abbes | 800 m |
2e | MB | Yasmine Abbes | 1500 m |
2e | MB | Yasmine Abbes | 800 m |
5e | vrouwen | Ellen van Doorn | 1500 m |
5e | MC | Lieke Hoogsteen | 800 m |
6e | vrouwen | Yasmine Abbes | 1500 m |
7e | vrouwen | Manjorie Janssen | 3000 m |
8e | MC | Tischa Braum | 800 m |
10e | vrouwen | Yasmine Abbes | 800 m |
16e | MB | Lieke Hoogsteen | 800 m |
17e | JC | Rafael Tromp | 1500 m |
19e | MC | Mare Frauenfelder | 800 m |
22e | MA | Lieke Hoogsteen | 800 m |
23e | JA | Idris van Koolwijk | 1500 m |
24e | MB | Tischa Braum | 800 m |
| | | |
Europese Ranglijsten 2018 outdoor (European Athletics): |
| | | |
7e | U18 | Manjorie Janssen | 3000 m |
20e | U18 | Manjorie Janssen | 1500 m |
21e | U18 | Yasmine Abbes | 1500 m |
23e | U20 | Manjorie Janssen | 3000 m |
| | | |
Nederlandse Ranglijsten 2018 outdoor (top 25): |
| | | |
1e | MB | Manjorie Janssen | 3000 m |
2e | MA | Manjorie Janssen | 3000 m |
2e | MD | Tischa Braum | 1000 m |
3e | MB | Manjorie Janssen | 1500 m |
3e | MC | Tischa Braum | 1000 m |
4e | MB | Yasmine Abbes | 1500 m |
5e | MB | Tischa Braum | 1000 m |
6e | MA | Manjorie Janssen | 1500 m |
6e | MB | Manjorie Janssen | 800 m |
7e | MA | Yasmine Abbes | 1500 m |
7e | MB | Yasmine Abbes | 800 m |
7e | MB | Ellen van Doorn | 1500 m |
7e | MB | Ellen van Doorn | 3000 m |
8e | MB | Ellen van Doorn | 800 m |
9e | MA | Manjorie Janssen | 800 m |
9e | MA | Tischa Braum | 1000 m |
10e | Vrouwen | Manjorie Janssen | 3000 m |
11e | MA | Yasmine Abbes | 800 m |
13e | MA | Ellen van Doorn | 3000 m |
15e | Vrouwen | Tischa Braum | 1000 m |
15e | MA | Ellen van Doorn | 1500 m |
16e | MB | Yasmine Abbes | 400 m |
18e | MA | Ellen van Doorn | 800 m |
19e | Vrouwen | Manjorie Janssen | 1500 m |
20e | Vrouwen | Yasmine Abbes | 1500 m |
21e | MC | Lieke Hoogsteen | 800 m |
| | | |
| | | |
Nederlandse Ranglijsten 2017-2018 indoor (top 25): |
| | | |
1e | MD | Tischa Braum | 1000 m |
1e | MB | Manjorie Janssen | 3000 m |
2e | MB | Yasmine Abbes | 800 m |
2e | MA | Manjorie Janssen | 3000 m |
3e | MC | Tischa Braum | 1000 m |
3e | MA | Yasmine Abbes | 800 m |
3e | Vrouwen | Manjorie Janssen | 3000 m |
5e | Vrouwen | Tischa Braum | 1000 m |
7e | MB | Yasmine Abbes | 400 m |
10e | Vrouwen | Yasmine Abbes | 800 m |
14e | MC | Lieke Hoogsteen | 800 m |
17e | MA | Yasmine Abbes | 400 m |
| | | |
Nederlandse Ranglijsten 2017 outdoor (top 25): |
| | | |
4e | MC | Manjorie Janssen | 1500 m |
5e | MC | Yasmine Abbes | 800 m |
6e | MC | Yasmine Abbes | 1500 m |
6e | MB | Manjorie Janssen | 3000 m |
7e | MA | Manjorie Janssen | 3000 m |
8e | MD | Tischa Braum | 1000 m |
8e | MC | Manjorie Janssen | 800 m |
8e | MB | Manjorie Janssen | 1500 m |
10e | MA | Lotte van der Pol | 5000 m |
10e | MC | Tischa Braum | 800 m |
13e | MB | Yasmine Abbes | 1500 m |
15e | MC | Tischa Braum | 1000 m |
16e | MB | Yasmine Abbes | 800 m |
17e | MA | Manjorie Janssen | 1500 m |
18e | MC | Ellen van Doorn | 1500 m |
19e | MA | Lotte van der Pol | 3000 m |
21e | MD | Lieke Hoogsteen | 1000 m |
21e | MB | Manjorie Janssen | 800 m |
23e | MA | Yasmine Abbes | 1500 m |
24e | MA | Yasmine Abbes | 800 m |
25e | MB | Tischa Braum | 800 m |