Medailles

Medailles Officiële en Officieuze Nederlandse Kampioenschappen

2022:

1eSam van Keulen2,8 kmJCNationale CD crossTilburg2022
1eSam van Keulen2,24 kmMCNationale CD crossTilburg2022
1eSam van Keulen1500 m steeplechaseJCNationale C-spelenAmsterdam2022
1eAlyn Venhuizen1500 m steeplechaseMCNationale C-spelenAmsterdam2022
1eKaate Mulders1500 mMC1Nationale C indoorApeldoorn2022
1eKaate Mulders1500 mMeisjes U18NK junioren indoorApeldoorn2022
2eKaate Mulders1500 mMCNationale C-spelenAmsterdam2022
2eSam van Keulen1500 mMCNationale C-spelenAmsterdam2022
2eKaate Mulders800 mMCNationale C-spelenAmsterdam2022
2eTischa Braum800 mMeisjes U18NK juniorenAmsterdam2022
2eJoris Lensen1000 mJD1Nationale D indoorApeldoorn2022
3eChristine Venhuizen7,5 kmVrouwen 45+NK crossTilburg2022
3eSenna huisman800 mJCNationale C-spelenAmsterdam2022
3eJob van Keulen400 mJongens U18NK Junioren indoorApeldoorn2022
Job en Kaate

2021:

1eKaate Mulders1,68 kmMDNationale CD CrossTilburg2021
2eYasmine Abbes4,3 kmMeisjes U20NK crossTilburg2021
2eKaate Mulders1000 mMD2Nationale D-SpelenAmsterdam2021
3eJob van Keulen400 mJongens U18NK JuniorenAmersfoort2021
Yasmine

2020:

1eYasmine Abbes5000 mMeisjes U20NK JuniorenAmersfoort2020
1eYasmine Abbes1500 mMeisjes U20NK JuniorenAmersfoort2020
2eKaate Mulders1,5 kmMDNationale CD crossKraggenburg2020
2eJob van Keulen300 mJC 2Nationale CD indoorApeldoorn2020
2eNainoa Koolman1000 mJD 1Nationale CD indoorApeldoorn2020
2eKaate Mulders1000 mMD 1Nationale CD indoorApeldoorn2020
3eSenna Huisman1000 mJD 2Nationale CD indoorApeldoorn2020
Kaate, Senna en Nainoa

2019:

1eManjorie Janssen3000 mMBNK JuniorenAlphen aan den Rijn2019
1eYasmine Abbes1500 mMBNK indoor JuniorenApeldoorn2019
1eManjorie Janssen3000 mMBNK indoor JuniorenApeldoorn2019
1eTischa Braum800 mMC 1Nationale CD indoorApeldoorn2019
2eYasmine Abbes1500 mMBNK JuniorenAlphen aan den Rijn2019
2eManjorie Janssen4 kmMBNK crossKraggenburg2019
2eYasmine Abbes800 mMBNK indoor JuniorenApeldoorn2019
2eEllen van Doorn1500 mMBNK indoor JuniorenApeldoorn2019
3eEllen van Doorn1500 mMBNK JuniorenAlphen aan den Rijn2019
3eYasmine Abbes800 mMBNK JuniorenAlphen aan den Rijn2019
3eYasmine Abbes4 kmMBNK crossKraggenburg2019
Tischa Braum, goud 800 meter, Nationale CD indoor 2019

2018:

1eLieke Hoogsteen,
Ellen van Doorn,
Manjorie Janssen en
Yasmine Abbes
4 x 800 mMBNK estafetteAmstelveen2018
1eTischa Braum1000 mMDNationale D-spelenAmsterdam2018
1eManjorie Janssen,
Ellen van Doorn,
Yasmine Abbes
4 kmMBNK cross teamsAmstelveen2018
1eTischa Braum1,6 kmMDNationale CD crossAmstelveen2018
1eManjorie Janssen3000 mMBNK indoor JuniorenApeldoorn2018
1eTischa Braum1000 mMD 2Nationale CD indoorApeldoorn2018
2eManjorie Janssen3000 mMBNK JuniorenEmmeloord2018
2eManjorie Janssen4 kmMBNK crossAmstelveen2018
2eLotte van der PolLange crossVrouwenNK voor studentenEde2018
3eYasmine Abbes1500 mMBNK JuniorenEmmeloord2018
3eYasmine Abbes800 mMBNK indoor JuniorenApeldoorn2018
Meisjes B, NK cross teams, 2018

2017:

1eTischa Braum1000 mMD 1Nationale D-spelenAmsterdam2017
2eManjorie Janssen1500 mMCNationale C-spelenAmsterdam2017
3eYasmine Abbes1500 mMCNationale C-spelenAmsterdam2017
3eEllen van Doorn,
Mare Frauenfelder,
Lieke Hoogsteen en
Manjorie Janssen
4 x 800 mMCNK estafetteAmstelveen2017
meisjes C, NK estafette 2017

Reacties zijn gesloten.