Running Team Simba Track and Road records

Running Team Simba Track and Road records (update 11-10-2023)

 Mannen senioren    
400 meterJob van Keulen (JU20)48.379-8-2023Jerusalem (ISR)
600 meterJob van Keulen (JC)1.29.3*25-6-2020Nijmegen
800 meterSam van Keulen (JU18)1.56.473-9-2023Leiden
1000 meterSenna Huisman (JC)2.45.9315-7-2022Roermond
1500 meterSam van Keulen (JU18)4.02.7117-6-2023Nijmegen
1609 meterSam van Keulen (JU18)4.31.9511-4-2023Nijmegen
3000 meterErik van Rijsewijk9.00.0624-7-2021Eindhoven
5000 meterErik van Rijsewijk15.39.0515-8-2020Nijmegen
10.000 meterErik van Rijsewijk33.04.0220-6-2018Oedt (D)
5 kmErik van Rijsewijk15.43*8-7-2022Nijmegen
4 EMAbdi Hassan (JU20)20.2514-10-2018Groningen
10 kmErik van Rijsewijk32.3331-12-2019Pfalzdorf (D)
15 kmErik van Rijsewijk50.2417-11-2019Nijmegen
halve marathonErik van Rijsewijk1.12.0420-3-2022Nijmegen
    
 Jongens U20    
400 meterJob van Keulen48.379-8-2023Jerusalem (ISR)
600 meterJob van Keulen (JC)1.29.3*25-6-2020Nijmegen
800 meterSam van Keulen (JU18)1.56.473-9-2023Leiden
1000 meterSenna Huisman (JC)2.45.9315-7-20222Roermond
1500 meterSam van Keulen (JU18)4.02.7117-6-2023Nijmegen
1609 meterSam van Keulen (JU18)4.31.9511-4-2023Nijmegen
3000 meterJordi Tijssen (JU18)9.22.889-8-2019Utrecht
5000 meterJeroen Paymans (JU18)17.04.0620-9-2019Wageningen
5 kmBerend van Terheijden15.51*7-7-2022Nijmegen
5 kmBerend van Terheijden17.0428-4-2019Druten
10 kmBerend van Terheijden36.5415-5-2022Venlo
4 EMAbdi Hassan20.2514-10-2018Groningen
    
 Jongens U18    
400 meterJob van Keulen50.394-9-2022Nijmegen
600 meterJob van Keulen (JC)1.29.3*25-6-2020Nijmegen
800 meterSam van Keulen1.56.473-9-2023Leiden
1000 meterSenna Huisman (JC)2.45.9315-7-2022Roermond
1500 meterSam van Keulen4.02.7117-6-2023Nijmegen
1609 meterSam van Keulen4.31.9511-4-2023Nijmegen
3000 meterJordi Tijssen9.22.889-8-2019Utrecht
5000 meterJeroen Paymans17.04.0620-9-2019Wageningen
2000 meter steepleSam van Keulen6.14.5625-6-2023Bergen op Zoom
5 kmSam van Keulen (JC)16.27*7-7-2022Nijmegen
5 kmJordi Tijssen17.0928-4-2019Roermond
     
 Junioren C    
400 meterJob van Keulen51.7618-9-2020Wageningen
600 meterJob van Keulen1.29.3*25-6-2020Nijmegen
800 meterSenna Huisman2.02.078-7-2022Utrecht
1000 meterSenna Huisman2.45.9315-7-2022Roermond
1500 meterSam van Keulen4.16.7917-9-2022Rotterdam
1609 meterEmile Struijvé (JD)5.23.0626-8-2023Barendrecht
3000 meterSam van Keulen9.37.003-9-2022Recklinghausen (D)
5000 meterEmile Struijvé (JD)18.34.011-5-2023Aalsmeer
1500 meter steepleElihle Tersteeg4.36.333-9-2023Amsterdam
5 kmSam van Keulen16.27*7-7-2022Nijmegen
5 kmJeroen Paymans18.0627-10-2018Köln (D)
     
 Junioren D    
600 meterElihle Tersteeg1.38.8920-6-2021Eindhoven
800 meterElihle Tersteeg2.15.7*13-5-2021Nijmegen
1000 meterElihle Tersteeg2.56.516-8-2021Goes
1500 meterVince Huisman4.46.805-7-2023Zevenaar
1609 meterEmile Struijvé5.23.0626-8-2023Barendrecht
5000 meterEmile Struijvé18.34.010-5-2023Aalsmeer
5 kmNainoa Koolman18.28*21-2-2021Nijmegen
5 kmEmile Struijvé18.288-4-2023Köln
     
 Jongens Pupillen A    
600 meterVince Huisman1.53.0017-9-2021Nijmegen
800 meterJoris Lensen2.35.7*13-5-2021Nijmegen
1000 meterJoris Lensen3.16.5920-6-2021Eindhoven
1500 meterJoris Lensen5.15.464-7-2021Dongen
5 kmJoris Lensen19.25*10-4-2021Nijmegen
     
 Jongens Pupillen B    
600 meterStef Lensen2.07.8617-9-2021Nijmegen
1000 meterStef Lensen3.45.2410-10-2021Nijmegen
5 kmStef Lensen24.04*21-2-2021Nijmegen
     
 Vrouwen senioren    
400 meterTischa Braum (MU20)58.1921-4-2023Apeldoorn
600 meterKaate Mulders (MC)1.40.0818-4-2022Helmond
800 meterTischa Braum (MU20)2.07.5617-6-2023Nijmegen
1000 meterYasmine Abbes (MU20)2.52.8110-10-2020Hengelo
1500 meterYasmine Abbes4.17.9818-6-2023Nijmegen
2000 meterNina Brüggen (MC)6.55.9131-8-2023Bergisch Gladbach (D)
3000 meterManjorie Janssen (MU18)9.27.8630-5-2019Vught
5000 meterYasmine Abbes (MU20)17.01.5213-9-2020Amersfoort
5 kmManjorie Janssen (MU18)17.097-4-2019Korschenbroich (D)
10 kmChristine Venhuizen37.0715-2-2018Schoorl
15 kmChristine Venhuizen55.482-12-2018s-Heerenberg
halve marathonChristine Venhuizen1.23.0320-10-2019Steinheim (D)
4 x 800 meterLieke Hoogsteen (MU18)9.21.0730-9-2018Amstelveen
 Ellen van Doorn (MU18)   
 Manjorie Janssen (MU18)   
 Yasmine Abbes (MU18)   
     
 Meisjes U20    
400 meterTischa Braum58.1921-4-2023Apeldoorn
600 meterKaate Mulders (MC)1.40.0818-4-2022Helmond
800 meterTischa Braum2.07.5617-6-2023Nijmegen
1000 meterYasmine Abbes2.52.8110-10-2020Hengelo
1500 meterYasmine Abbes4.19.3516-4-2021Gainesville (Florida, USA)
2000 meterNina Brüggen (MC)6.55.9131-8-2023Bergisch Gladbach (D)
3000 meterManjorie Janssen (MU18)9.27.8630-5-2019Vught
5000 meterYasmine Abbes17.01.5213-9-2020Amersfoort
5 kmManjorie Janssen (MU18)17.097-4-2019Korschenbroich (D)
5 kmSophie Dielissen16.58*22-10-2023Kessel
10 kmLotte van der Pol38.5414-10-2018Meppel
4 x 800 meterLieke Hoogsteen (MU18)9.21.0730-9-2018Amstelveen
 Ellen van Doorn (MU18)   
 Manjorie Janssen (MU18)   
 Yasmine Abbes (MU18)   
     
 Meisjes U18    
400 meterTischa Braum58.9017-9-2022Wageningen
600 meterKaate Mulders (MC)1.40.0818-4-2022Helmond
800 meterYasmine Abbes2.08.8915-6-2019Nijmegen
1000 meterKaate Mulders (MD)2.55.509-6-2021Barendrecht
1500 meterYasmine Abbes4.23.2625-5-2019Oordegem (BEL)
2000 meterNina Brüggen (MC)6.55.9131-8-2023Bergisch Gladbach (D)
3000 meterManjorie Janssen9.27.8630-5-2019Vught
5000 meterCeline Struijvé (MPA)18.28.710-5-2023Aalsmeer
5 kmManjorie Janssen17.097-4-2019Korschenbroich (D)
4 x 800 meterLieke Hoogsteen9.21.0730-9-2018Amstelveen
 Ellen van Doorn   
 Manjorie Janssen   
 Yasmine Abbes   
     
 Junioren C    
400 meterYasmine Abbes60.7215-9-2017Wageningen
600 meterKaate Mulders1.40.0818-4-2022Helmond
800 meterKaate Mulders2.13.062-9-2023Amsterdam
1000 meterKaate Mulders (MD)2.55.509-6-2021Barendrecht
1500 meterKaate Mulders4.26.4717-6-2023Nijmegen
2000 meterNina Brüggen6.55.3124-9-2023Rhede (D)
3000 meterKaate Mulders9.54.8517-9-2023Utrecht
5000 meterCeline Struijvé (MPA)18.28.710-5-2023Aalsmeer
1500 meter steepleAlyn Venhuizen5.38.2627-8-2022Amsterdam
5 kmKaate Mulders17.3226-3-2023Venlo
4 x 800 meterEllen van Doorn10.00.4824-9-2017Amstelveen
 Mare Frauenfelder   
 Lieke Hoogsteen   
 Manjorie Janssen   
     
Junioren D    
400 meterMadelief Folkers70.1420-9-2020Barendrecht
600 meterKaate Mulders1.40.4317-9-2021Nijmegen
800 meterKaate Mulders2.16.774-7-2021Dongen
800 meterKaate Mulders2.16.5*13-5-2021Nijmegen
1000 meterKaate Mulders2.55.509-6-2021Barendrecht
1500 meterKaate Mulders4.41.2810-10-2021Dongen
2000 meterNina Brüggen7.00.558-5-2022Sonsbeck (D)
3000 meterFélice lensen11.24.249-6-2021Barendrecht
5000 meterCeline Struijvé (MPA)18.28.710-5-2023Aalsmeer
5 kmKaate Mulders18.09*22-11-2020Nijmegen
 Meisjes Pupillen A    
600 meterPien Nieuwenhuis1.56.1817-9-2021Nijmegen
800 meterPien Nieuwenhuis2.45.026-6-2021Nijmegen
1000 meterCeline Struijvé3.10.9615-7-2023Heusden-Zolder (B)
5000 meterCeline Struijvé18.28.710-5-2023Aalsmeer
5 kmCeline Struijvé18.1216-4-2023Deventer
* niet gecertificeerd parcours

Reacties zijn gesloten.