Bij de Sylvesterlauf in het Duitse Pfalzdorf heeft Myrte Habets op oudejaarsdag bij de vrouwen de derde plaats behaald op de 10 kilometer. Ze liep de wedstrijd in een persoonlijk record van 38.12 minuten. Bij de masters 35+ werd ze zelfs eerste. Hannah Drieszen (meisjes U14) liep de 5 km en verbeterde eveneens haar persoonlijk record. In een mooie tijd van 20.01 minuten werd ze overall knap vijfde en wist ze bij de meisjes U18 de overwinning te pakken.


In Soest stond de 43e Sylvestercross op het programma met dit jaar vier atleten van Running Team simba aan de start. Kaate Mulders (meisjes U18) liep net als vorig jaar de korte cross bij de vrouwen senioren. Helaas was in de tweede ronde de versnelling van een oud Simba atlete, Yasmine Abbes, haar te machtig en moest ze de kopgroep laten gaan. Dankzij een mooie eindsprint wist ze nog wel de vijfde plaats veilig te stellen. Ze liep de 2,6 kilometer in 9.31 minuten.
Bij de korte cross mannen senioren liep Berend van Terheijden naar een keurige 34e plaats, hij finishte in 8.46 minuten. Erik van Rijsewijk liep bij de mannen senioren de lange cross (9,6 km) en finishte in 37.24 minuten als 62e. Eerder op de dag was Sven Rosmulder (jongens U18) van start gegaan bij de jongens U20. Hij liep de 5,7 kilometer lange cross in 22.21 minuten finishte als 23e.




Sybren van de Crommert liep op zondag 21 december de 43e Winterloop in Wilbertoord de 5 kilometer. Hij werd in 19.21 minuten tweede bij de mannen senioren.
Op zaterdag 20 december werd in Dortmund de Xmas-Cup georganiseerd. Sven Rosmulder liep in de avond de 3000 meter en wist zijn persoonlijk record met 9 seconden aan te scherpen. Hij finishte bij de jongens U18, in een nieuw Simba U18 record van 10.01.17 minuten, als 13e.
Bij de Try-Out Games in Apeldoorn liep Nora Teunissen op zondag 14 december een 800 meter. Ze werd vijfde in 2.23.23 minuten.
Begin december stonden er ook enkele crosswedstrijden op het programma. Erik van Rijsewijk werd bij de Swift Cross in Swalmen (zaterdag 13 december) vijfde bij de lange cross voor mannen senioren. Hij liep de 10,08 kilometer in 34.39 minuten. Een week eerder (zaterdag 6 december) verloor Sven Rosmulder bij de BVC cross in Wageningen na 6,2 kilometer nipt de eindsprint om de overwinning. Hij werd bij de jongens U20 tweede in 22.22 minuten.


