Ranglijsten indoor (Nederland)

Nederlandse Ranglijsten 2020-2021 indoor (top 25):
1e Vrouwen Yasmine Abbes 1609 meter
1e U20 girls Yasmine Abbes 1609 meter
1e U20 girls Yasmine Abbes 3000 meter
4e U20 girls Yasmine Abbes 800 meter
8e Vrouwen Yasmine Abbes 800 meter
9e Vrouwen Yasmine Abbes 3000 meter
Nederlandse Ranglijsten 2019-2020 indoor (top 25):
2e MD Kaate Mulders 1000 m
2e Vrouwen Yasmine Abbes 1609 m
2e MC Kaate Mulders 1000 m
5e JD Senna Huisman 1000 m
5e U18 girls Lieke Hoogsteen 800 m
5e U20 girls Yasmine Abbes 800 m
7e JD Nainoa Koolman 1000 m
7e JC Senna Huisman 1000 m
7e Vrouwen Kaate Mulders 1000 m
9e JD Sam van Keulen 600 m
9e JC Nainoa Koolman 1000 m
9e U18 boys Jeroen Paymans 1500 m
11e U18 boys Job van Keulen 400 m
11e U20 girls Lieke Hoogsteen 800 m
12e MD Vienna Janssen 1000 m
13e Vrouwen Yasmine Abbes 800 m
15e MD Jillian Eken 1000 m
15e JD Elihle Tersteeg 1000 m
15e MC Vienna Janssen 1000 m
18e MC Jillian Eken 1000 m
18e JC Elihle Tersteeg 1000 m
19e U18 boys Senna Huisman 1000 m
20e U18 boys Rafael Tromp 1500 m
21e Vrouwen Vienna Janssen 1000 m
21e MD Alyn Venhuizen 1000 m
22e U18 boys Nainoa Koolman 1000 m
24e MC Alyn Venhuizen 1000 m
24e U20 boys Jeroen Paymans 1500 m
24e Vrouwen Jillian Eken 1000 m
Nederlandse Ranglijsten 2018-2019 indoor (top 25):
1e MA Ellen van Doorn 1500 m
1e MB Ellen van Doorn 1500 m
1e MA Manjorie Janssen 3000 m
1e MB Manjorie Janssen 3000 m
2e MA Yasmine Abbes 1500 m
2e MA Yasmine Abbes 800 m
2e MB Yasmine Abbes 1500 m
2e MB Yasmine Abbes 800 m
5e vrouwen Ellen van Doorn 1500 m
5e MC Lieke Hoogsteen 800 m
6e vrouwen Yasmine Abbes 1500 m
7e vrouwen Manjorie Janssen 3000 m
8e MC Tischa Braum 800 m
10e vrouwen Yasmine Abbes 800 m
16e MB Lieke Hoogsteen 800 m
17e JC Rafael Tromp 1500 m
19e MC Mare Frauenfelder 800 m
22e MA Lieke Hoogsteen 800 m
23e JA Idris van Koolwijk 800 m
24e MB Tischa Braum 800 m
Nederlandse Ranglijsten 2017-2018 indoor (top 25):
1e MD Tischa Braum 1000 m
1e MB Manjorie Janssen 3000 m
2e MB Yasmine Abbes 800 m
2e MA Manjorie Janssen 3000 m
3e MC Tischa Braum 1000 m
3e MA Yasmine Abbes 800 m
3e Vrouwen Manjorie Janssen 3000 m
5e Vrouwen Tischa Braum 1000 m
7e MB Yasmine Abbes 400 m
10e Vrouwen Yasmine Abbes 800 m
14e MC Lieke Hoogsteen 800 m
17e MA Yasmine Abbes 400 m

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.