Running Team Simba team records

Running Team Simba records outdoor (update 25-7-2022)

 Mannen senioren    
400 meterJob van Keulen (JU18)50.6012-9-2021Amersfoort
600 meterJob van Keulen (JC)1.29.3*25-6-2020Nijmegen
800 meterIdris van Koolwijk (JU18)2.01.5228-6-2019Alphen aan den Rijn
1000 meterSenna Huisman (JC)2.45.9315-7-2022Roermond
1500 meterErik van Rijsewijk4.13.1026-7-2020Dongen
3000 meterErik van Rijsewijk9.00.0624-7-2021Eindhoven
5000 meterErik van Rijsewijk15.39.0515-8-2020Nijmegen
10.000 meterErik van Rijsewijk33.04.0220-6-2018Oedt (D)
5 kmErik van Rijsewijk15.43*8-7-2022Nijmegen
4 EMAbdi Hassan (JU20)20.2514-10-2018Groningen
10 kmErik van Rijsewijk32.3331-12-2019Pfalzdorf (D)
15 kmErik van Rijsewijk50.2417-11-2019Nijmegen
halve marathonErik van Rijsewijk1.12.0420-3-2022Nijmegen
    
 Jongens U20    
400 meterJob van Keulen (JU18)50.6012-9-2021Amersfoort
600 meterJob van Keulen (JC)1.29.3*25-6-2020Nijmegen
800 meterIdris van Koolwijk2.01.5228-6-2019Alphen aan den Rijn
1000 meterSenna Huisman (JC)2.45.9315-7-20222Roermond
1500 meterBerend van Terheijden4.18.9011-9-2021Amersfoort
3000 meterJordi Tijssen (JU18)9.22.889-8-2019Utrecht
5000 meterJeroen Paymans (JU18)17.04.0620-9-2019Wageningen
5 kmBerend van Terheijden15.51*7-7-2022Nijmegen
5 kmBerend van Terheijden17.0428-4-2019Druten
10 kmBerend van Terheijden36.5415-5-2022Venlo
4 EMAbdi Hassan20.2514-10-2018Groningen
    
 Jongens U18    
400 meterJob van Keulen (JC)50.6012-9-2021Amersfoort
600 meterJob van Keulen (JC)1.29.3*25-6-2020Nijmegen
800 meterSenna Huisman (JC)2.02.078-7-2022Utrecht
1000 meterSenna Huisman (JC)2.45.9315-7-2022Roermond
1500 meterJordi Tijssen4.20.9512-7-2019Utrecht
3000 meterJordi Tijssen9.22.889-8-2019Utrecht
5000 meterJeroen Paymans17.04.0620-9-2019Wageningen
5 kmSam van Keulen (JC)16.27*7-7-2022Nijmegen
5 kmJordi Tijssen17.0928-4-2019Roermond
     
 Junioren C    
400 meterJob van Keulen51.7618-9-2020Wageningen
600 meterJob van Keulen1.29.3*25-6-2020Nijmegen
800 meterSenna Huisman2.02.078-7-2022Utrecht
1000 meterSenna Huisman2.45.9315-7-2022Roermond
1500 meterSam van Keulen4.21.6617-6-2022Nijmegen
3000 meterNainoa Koolman10.16.567-7-2022Utrecht
1500 meter steepleSam van Keulen4.46.712-7-2022Barendrecht
5 kmSam van Keulen16.27*7-7-2022Nijmegen
5 kmJeroen Paymans18.0627-10-2018Köln (D)
     
 Junioren D    
600 meterElihle Tersteeg1.38.8920-6-2021Eindhoven
800 meterElihle Tersteeg2.15.7*13-5-2021Nijmegen
1000 meterElihle Tersteeg2.56.516-8-2021Goes
1500 meterSven Rosmulder5.03.356-6-2021Nijmegen
5 kmNainoa Koolman18.28*21-2-2021Nijmegen
     
 Jongens Pupillen A    
600 meterVince Huisman1.53.0017-9-2021Nijmegen
800 meterJoris Lensen2.35.7*13-5-2021Nijmegen
1000 meterJoris Lensen3.16.5920-6-2021Eindhoven
1500 meterJoris Lensen5.15.464-7-2021Dongen
5 kmJoris Lensen19.25*10-4-2021Nijmegen
     
 Jongens Pupillen B    
600 meterStef Lensen2.07.8617-9-2021Nijmegen
1000 meterStef Lensen3.45.2410-10-2021Nijmegen
5 kmStef Lensen24.04*21-2-2021Nijmegen
     
 Vrouwen senioren    
400 meterYasmine Abbes (MU18)59.1521-6-2019Utrecht
600 meterKaate Mulders (MC)1.40.0818-4-2022Helmond
800 meterYasmine Abbes (MU18)2.08.8915-6-2019Nijmegen
1000 meterYasmine Abbes (MU20)2.52.8110-10-2020Hengelo
1500 meterYasmine Abbes (MU20)4.19.3516-4-2021Gainesville (Florida, USA)
2000 meterNina Brüggen (MD)7.00.558-5-2022Sonsbeck (D)
3000 meterManjorie Janssen (MU18)9.27.8630-5-2019Vught
5000 meterYasmine Abbes (MU20)17.01.5213-9-2020Amersfoort
5 kmManjorie Janssen (MU18)17.097-4-2019Korschenbroich (D)
10 kmChristine Venhuizen37.0715-2-2018Schoorl
15 kmChristine Venhuizen55.482-12-2018s-Heerenberg
halve marathonChristine Venhuizen1.23.0320-10-2019Steinheim (D)
4 x 800 meterLieke Hoogsteen (MU18)9.21.0730-9-2018Amstelveen
 Ellen van Doorn (MU18)   
 Manjorie Janssen (MU18)   
 Yasmine Abbes (MU18)   
     
 Meisjes U20    
400 meterYasmine Abbes (MU18)59.1521-6-2019Utrecht
600 meterKaate Mulders (MC)1.40.0818-4-2022Helmond
800 meterYasmine Abbes (MU18)2.08.8915-6-2019Nijmegen
1000 meterYasmine Abbes2.52.8110-10-2020Hengelo
1500 meterYasmine Abbes4.19.3516-4-2021Gainesville (Florida, USA)
2000 meterNina Brüggen (MD)7.00.558-5-2022Sonsbeck (D)
3000 meterManjorie Janssen (MU18)9.27.8630-5-2019Vught
5000 meterYasmine Abbes17.01.5213-9-2020Amersfoort
5 kmManjorie Janssen (MU18)17.097-4-2019Korschenbroich (D)
10 kmLotte van der Pol38.5414-10-2018Meppel
4 x 800 meterLieke Hoogsteen (MU18)9.21.0730-9-2018Amstelveen
 Ellen van Doorn (MU18)   
 Manjorie Janssen (MU18)   
 Yasmine Abbes (MU18)   
     
 Meisjes U18    
400 meterYasmine Abbes59.1521-6-2019Utrecht
600 meterKaate Mulders (MC)1.40.0818-4-2022Helmond
800 meterYasmine Abbes2.08.8915-6-2019Nijmegen
1000 meterKaate Mulders (MD)2.55.509-6-2021Barendrecht
1500 meterYasmine Abbes4.23.2625-5-2019Oordegem (BEL)
2000 meterNina Brüggen (MD)7.00.558-5-2022Sonsbeck (D)
3000 meterManjorie Janssen9.27.8630-5-2019Vught
5 kmManjorie Janssen17.097-4-2019Korschenbroich (D)
4 x 800 meterLieke Hoogsteen9.21.0730-9-2018Amstelveen
 Ellen van Doorn   
 Manjorie Janssen   
 Yasmine Abbes   
     
 Junioren C    
400 meterYasmine Abbes60.7215-9-2017Wageningen
600 meterKaate Mulders1.40.0818-4-2022Helmond
800 meterKaate Mulders2.13.518-7-2022Utrecht
1000 meterKaate Mulders (MD)2.55.509-6-2021Barendrecht
1500 meterKaate Mulders4.34.5019-6-2022Amsterdam
2000 meterNina Brüggen (MD)7.00.558-5-2022Sonsbeck (D)
3000 meterFélice lensen (MD)11.03.613-6-2022Eindhoven
1500 meter steepleAlyn Venhuizen5.38.7523-7-2022Beernem (B)
5 kmKaate Mulders17.523-4-2022Druten
4 x 800 meterEllen van Doorn10.00.4824-9-2017Amstelveen
 Mare Frauenfelder   
 Lieke Hoogsteen   
 Manjorie Janssen   
     
Junioren D    
400 meterMadelief Folkers70.1420-9-2020Barendrecht
600 meterKaate Mulders1.40.4317-9-2021Nijmegen
800 meterKaate Mulders2.16.774-7-2021Dongen
800 meterKaate Mulders2.16.5*13-5-2021Nijmegen
1000 meterKaate Mulders2.55.509-6-2021Barendrecht
1500 meterKaate Mulders4.41.2810-10-2021Dongen
2000 meterNina Brüggen7.00.558-5-2022Sonsbeck (D)
3000 meterFélice lensen11.24.249-6-2021Barendrecht
5 kmKaate Mulders18.09*22-11-2020Nijmegen
 Meisjes Pupillen A    
600 meterPien Nieuwenhuis1.56.1817-9-2021Nijmegen
800 meterPien Nieuwenhuis2.45.026-6-2021Nijmegen
1000 meterKaate Mulders3.14.0012-10-2019Alphen aan den Rijn
5 kmKaate Mulders20.1019-5-2019Nijmegen

Running Team Simba records indoor

 Mannen senioren    
400 meterJob van Keulen (JU18)50.1620-2-2022Apeldoorn
600 meterSam van Keulen (JD)1.48.6125-1-2020Apeldoorn
800 meterAbdi Hassan2.03.186-1-2019Apeldoorn
1000 meterJob van Keulen (JU18)2.52.1113-2-2022Apeldoorn
1500 meterAbdi Hassan4.16.5326-1-2019Apeldoorn
3000 meter    
    
 Junioren A    
400 meterJob van Keulen (JU18)50.1620-2-2022Apeldoorn
600 meterSam van Keulen (JD)1.48.6125-1-2020Apeldoorn
800 meterIdris van Koolwijk2.04.359-2-2019Apeldoorn
1000 meterJob van Keulen (JU18)2.52.1113-2-2022Apeldoorn
1500 meterJeroen Paymans (JU20)4.21.2515-12-2019Apeldoorn
3000 meter    
    
 Junioren B    
400 meterJob van Keulen50.1620-2-2022Apeldoorn
600 meterSam van Keulen (JD)1.48.6125-1-2020Apeldoorn
800 meterSenna Huisman (JC)2.07.7727-3-2022Apeldoorn
1000 meterJob van Keulen2.52.1113-2-2022Apeldoorn
1500 meterJeroen Paymans4.21.2515-12-2019Apeldoorn
3000 meter    
     
Junioren C    
400 meterJob van Keulen53.5815-2-2020Apeldoorn
600 meterSam van Keulen (JD)1.48.6125-1-2020Apeldoorn
800 meterSenna Huisman2.07.7727-3-2022Apeldoorn
1000 meterElihle Tersteeg2.54.3326-2-2022Gent (B)
1500 meterRafael Tromp4.53.6119-1-2019Apeldoorn
     
Junioren D    
600 meterSam van Keulen1.48.6125-1-2020Apeldoorn
800 meterElihle Tersteeg2.42.058-12-2019Düsseldorf (D)
1000 meterSenna Huisman3.12.5825-1-2020Apeldoorn
1500 meterJoris Lensen5.07.5527-3-2027Apeldoorn
     
Vrouwen Senioren   
400 meterYasmine Abbes (MU18)59.873-12-2017Apeldoorn
800 meterYasmine Abbes2.08.6525-2-2021Clemson (USA)
1000 meterKaate Mulders (MD)3.08.6525-1-2020Apeldoorn
1500 meterEllen van Doorn (MU18)4.30.6526-1-2019Apeldoorn
1609 meterYasmine Abbes4.43.8927-2-2021Clemson (USA)
3000 meterYasmine Abbes9.23.2030-1-2021Clemson (USA)
     
Meisjes U20    
400 meterYasmine Abbes (MU18)59.873-12-2017Apeldoorn
800 meterYasmine Abbes2.08.6525-2-2021Clemson (USA)
1000 meterKaate Mulders (MD)3.08.6525-1-2020Apeldoorn
1500 meterEllen van Doorn (MU18)4.30.6526-1-2019Apeldoorn
1609 meterYasmine Abbes4.43.8927-2-2021Clemson (USA)
3000 meterYasmine Abbes9.23.2030-1-2021Clemson (USA)
     
Meisjes U18    
400 meterYasmine Abbes59.873-12-2017Apeldoorn
800 meterYasmine Abbes2.12.4926-1-2019Apeldoorn
1000 meterKaate Mulders (MD)3.08.6525-1-2020Apeldoorn
1500 meterEllen van Doorn4.30.6526-1-2019Apeldoorn
3000 meterManjorie Janssen9.39.9526-1-2019Apeldoorn
     
Junioren C    
800 meterKaate Mulders2.15.258-1-2022Dortmund (D)
1000 meterKaate Mulders (MD)3.08.6525-1-2020Apeldoorn
1500 meterKaate Mulders 4.40.14 20-2-2022 Apeldoorn
     
Junioren D    
800 meterMadelief Folkers2.55.0015-2-2019Düsseldorf (D)
1000 meterKaate Mulders3.08.6525-1-2020Apeldoorn

Reacties zijn gesloten.