Running Team Simba records

Running Team Simba records outdoor (update 18-9-2021)
Mannen senioren
400 meter Job van Keulen (JU18) 50.60 12-9-2021 Amersfoort
600 meter Job van Keulen (JC) 1.29.3* 25-6-2020 Nijmegen
800 meter Idris van Koolwijk (JU18) 2.01.52 28-6-2019 Alphen aan den Rijn
1000 meter Job van Keulen (JC) 2.49.95 13-9-2020 Zoetermeer
1500 meter Erik van Rijsewijk 4.13.10 26-7-2020 Dongen
3000 meter Erik van Rijsewijk 9.00.06 24-7-2021 Eindhoven
5000 meter Erik van Rijsewijk 15.39.05 15-8-2020 Nijmegen
10.000 meter Erik van Rijsewijk 33.04.02 20-6-2018 Oedt (D)
5 km Erik van Rijsewijk 16.02 7-4-2018 Linden
4 EM Abdi Hassan (JU20) 20.25 14-10-2018 Groningen
10 km Erik van Rijsewijk 32.33 31-12-2019 Pfalzdorf (D)
15 km Erik van Rijsewijk 50.24 17-11-2019 Nijmegen
halve marathon Erik van Rijsewijk 1.14.44 25-3-2018 Venlo
Jongens U20
400 meter Job van Keulen (JU18) 50.60 12-9-2021 Amersfoort
600 meter Job van Keulen (JC) 1.29.3* 25-6-2020 Nijmegen
800 meter Idris van Koolwijk 2.01.52 28-6-2019 Alphen aan den Rijn
1000 meter Job van Keulen (JC) 2.49.95 13-9-2020 Zoetermeer
1500 meter Berend van Terheijden 4.18.90 11-9-2021 Amersfoort
3000 meter Jordi Tijssen (JU18) 9.22.88 9-8-2019 Utrecht
5000 meter Jeroen Paymans (JU18) 17.04.06 20-9-2019 Wageningen
5 km Jordi Tijssen (JU18) 17.09 28-4-2019 Roermond
4 EM Abdi Hassan 20.25 14-10-2018 Groningen
Jongens U18
400 meter Job van Keulen (JC) 50.60 12-9-2021 Amersfoort
600 meter Job van Keulen (JC) 1.29.3* 25-6-2020 Nijmegen
800 meter Job van Keulen (JC) 2.06.45 17-7-2020 Nijmegen
1000 meter Job van Keulen (JC) 2.49.95 13-9-2020 Zoetermeer
1500 meter Jordi Tijssen 4.20.95 12-7-2019 Utrecht
3000 meter Jordi Tijssen 9.22.88 9-8-2019 Utrecht
5000 meter Jeroen Paymans 17.04.06 20-9-2019 Wageningen
5 km Jordi Tijssen 17.09 28-4-2019 Roermond
Junioren C
400 meter Job van Keulen 51.76 18-9-2020 Wageningen
600 meter Job van Keulen 1.29.3* 25-6-2020 Nijmegen
800 meter Job van Keulen 2.06.45 17-7-2020 Nijmegen
1000 meter Job van Keulen 2.49.95 13-9-2020 Zoetermeer
1500 meter Sam van Keulen 4.38.17 3-7-2021 Arnhem
5 km Jeroen Paymans 18.06 27-10-2018 Köln (D)
Junioren D
600 meter Elihle Tersteeg 1.38.89 20-6-2021 Eindhoven
800 meter Elihle Tersteeg 2.15.7* 13-5-2021 Nijmegen
1000 meter Elihle Tersteeg 2.56.51 6-8-2021 Goes
1500 meter Sven Rosmulder 5.03.35 6-6-2021 Nijmegen
5 km Nainoa Koolman 18.28* 21-2-2021 Nijmegen
Jongens Pupillen A
600 meter Vince Huisman 1.53.00 17-9-2021 Nijmegen
800 meter Joris Lensen 2.35.7* 13-5-2021 Nijmegen
1000 meter Joris Lensen 3.16.59 20-6-2021 Eindhoven
1500 meter Joris Lensen 5.15.46 4-7-2021 Dongen
5 km Joris Lensen 19.25* 10-4-2021 Nijmegen
Jongens Pupillen B
600 meter Stef Lensen 2.07.86 17-9-2021 Nijmegen
1000 meter Stef Lensen 3.50.2* 13-5-2021 Nijmegen
5 km Stef Lensen 24.04* 21-2-2021 Nijmegen
Vrouwen senioren
400 meter Yasmine Abbes (MU18) 59.15 21-6-2019 Utrecht
600 meter Kaate Mulders (MD) 1.40.43 17-9-2021 Nijmegen
800 meter Yasmine Abbes (MU18) 2.08.89 15-6-2019 Nijmegen
1000 meter Yasmine Abbes (MU20) 2.52.81 10-10-2020 Hengelo
1500 meter Yasmine Abbes (MU20) 4.19.35 16-4-2021 Gainesville (Florida, USA)
2000 meter Vienna Janssen (MD) 7.12.14 12-9-2020 Sonsbeck (D)
3000 meter Manjorie Janssen (MU18) 9.27.86 30-5-2019 Vught
5000 meter Yasmine Abbes (MU20) 17.01.52 13-9-2020 Amersfoort
5 km Manjorie Janssen (MU18) 17.09 7-4-2019 Korschenbroich (D)
10 km Christine Venhuizen 37.07 15-2-2018 Schoorl
15 km Christine Venhuizen 55.48 2-12-2018 s-Heerenberg
halve marathon Christine Venhuizen 1.23.03 20-10-2019 Steinheim (D)
4 x 800 meter Lieke Hoogsteen (MU18) 9.21.07 30-9-2018 Amstelveen
Ellen van Doorn (MU18)
Manjorie Janssen (MU18)
Yasmine Abbes (MU18)
Meisjes U20
400 meter Yasmine Abbes (MU18) 59.15 21-6-2019 Utrecht
600 meter Kaate Mulders (MD) 1.40.43 17-9-2021 Nijmegen
800 meter Yasmine Abbes (MU18) 2.08.89 15-6-2019 Nijmegen
1000 meter Yasmine Abbes 2.52.81 10-10-2020 Hengelo
1500 meter Yasmine Abbes 4.19.35 16-4-2021 Gainesville (Florida, USA)
2000 meter Vienna Janssen (MD) 7.12.14 12-9-2020 Sonsbeck (D)
3000 meter Manjorie Janssen (MU18) 9.27.86 30-5-2019 Vught
5000 meter Yasmine Abbes 17.01.52 13-9-2020 Amersfoort
5 km Manjorie Janssen (MU18) 17.09 7-4-2019 Korschenbroich (D)
10 km Lotte van der Pol 38.54 14-10-2018 Meppel
4 x 800 meter Lieke Hoogsteen (MU18) 9.21.07 30-9-2018 Amstelveen
Ellen van Doorn (MU18)
Manjorie Janssen (MU18)
Yasmine Abbes (MU18)
Meisjes U18
400 meter Yasmine Abbes 59.15 21-6-2019 Utrecht
600 meter Kaate Mulders (MD) 1.40.43 17-9-2021 Nijmegen
800 meter Yasmine Abbes 2.08.89 15-6-2019 Nijmegen
1000 meter Kaate Mulders (MD) 2.55.50 9-6-2021 Barendrecht
1500 meter Yasmine Abbes 4.23.26 25-5-2019 Oordegem (BEL)
2000 meter Vienna Janssen (MD) 7.12.14 12-9-2020 Sonsbeck (D)
3000 meter Manjorie Janssen 9.27.86 30-5-2019 Vught
5 km Manjorie Janssen 17.09 7-4-2019 Korschenbroich (D)
4 x 800 meter Lieke Hoogsteen 9.21.07 30-9-2018 Amstelveen
Ellen van Doorn
Manjorie Janssen
Yasmine Abbes
Junioren C
400 meter Yasmine Abbes 60.72 15-9-2017 Wageningen
600 meter Kaate Mulders (MD) 1.40.43 17-9-2021 Nijmegen
800 meter Yasmine Abbes 2.15.31 1-9-2017 Utrecht
1000 meter Kaate Mulders (MD) 2.55.50 9-6-2021 Barendrecht
1500 meter Manjorie Janssen 4.40.09 27-8-2017 Amsterdam
2000 meter Vienna Janssen (MD) 7.12.14 12-9-2020 Sonsbeck (D)
3000 meter Félice lensen (MD) 11.24.24 9-6-2021 Barendrecht
5 km Manjorie Janssen 18.01 15-10-2017 Molenhoek
4 x 800 meter Ellen van Doorn 10.00.48 24-9-2017 Amstelveen
Mare Frauenfelder
Lieke Hoogsteen
Manjorie Janssen
Junioren D
400 meter Madelief Folkers 70.14 20-9-2020 Barendrecht
600 meter Kaate Mulders 1.40.43 17-9-2021 Nijmegen
800 meter Kaate Mulders 2.16.77 4-7-2021 Dongen
800 meter Kaate Mulders 2.16.5* 13-5-2021 Nijmegen
1000 meter Kaate Mulders 2.55.50 9-6-2021 Barendrecht
1500 meter Félice lensen 5.19.36 3-7-2021 Dongen
2000 meter Vienna Janssen 7.12.14 12-9-2020 Sonsbeck (D)
3000 meter Félice lensen 11.24.24 9-6-2021 Barendrecht
5 km Kaate Mulders 18.09* 22-11-2020 Nijmegen
Meisjes Pupillen A
600 meter Pien Nieuwenhuis 1.56.18 17-9-2021 Nijmegen
800 meter Pien Nieuwenhuis 2.45.02 6-6-2021 Nijmegen
1000 meter Kaate Mulders 3.14.00 12-10-2019 Alphen aan den Rijn
5 km Kaate Mulders 20.10 19-5-2019 Nijmegen
Running Team Simba records indoor
Mannen senioren
400 meter Job van Keulen (JC) 53.58 15-2-2020 Apeldoorn
600 meter Sam van Keulen (JD) 1.48.61 25-1-2020 Apeldoorn
800 meter Abdi Hassan 2.03.18 6-1-2019 Apeldoorn
1000 meter Senna Huisman (JD) 3.12.58 25-1-2020 Apeldoorn
1500 meter Abdi Hassan 4.16.53 26-1-2019 Apeldoorn
3000 meter
Junioren A
400 meter Job van Keulen (JC) 53.58 15-2-2020 Apeldoorn
600 meter Sam van Keulen (JD) 1.48.61 25-1-2020 Apeldoorn
800 meter Idris van Koolwijk 2.04.35 9-2-2019 Apeldoorn
1000 meter Senna Huisman (JD) 3.12.58 25-1-2020 Apeldoorn
1500 meter Jeroen Paymans (JU20) 4.21.25 15-12-2019 Apeldoorn
3000 meter
Junioren B
400 meter Job van Keulen (JC) 53.58 15-2-2020 Apeldoorn
600 meter Sam van Keulen (JD) 1.48.61 25-1-2020 Apeldoorn
800 meter Jeroen Paymans 2.15.53 6-1-2019 Apeldoorn
1000 meter Senna Huisman (JD) 3.12.58 25-1-2020 Apeldoorn
1500 meter Jeroen Paymans 4.21.25 15-12-2019 Apeldoorn
3000 meter
Junioren C
400 meter Job van Keulen 53.58 15-2-2020 Apeldoorn
600 meter Sam van Keulen (JD) 1.48.61 25-1-2020 Apeldoorn
800 meter Elihle Tersteeg (JD) 2.42.05 8-12-2019 Düsseldorf (D)
1000 meter Senna Huisman (JD) 3.12.58 25-1-2020 Apeldoorn
1500 meter Rafael Tromp 4.53.61 19-1-2019 Apeldoorn
Junioren D
600 meter Sam van Keulen 1.48.61 25-1-2020 Apeldoorn
800 meter Elihle Tersteeg 2.42.05 8-12-2019 Düsseldorf (D)
1000 meter Senna Huisman 3.12.58 25-1-2020 Apeldoorn
Vrouwen Senioren
400 meter Yasmine Abbes (MU18) 59.87 3-12-2017 Apeldoorn
800 meter Yasmine Abbes 2.08.65 25-2-2021 Clemson (USA)
1000 meter Kaate Mulders (MD) 3.08.65 25-1-2020 Apeldoorn
1500 meter Ellen van Doorn (MU18) 4.30.65 26-1-2019 Apeldoorn
1609 meter Yasmine Abbes 4.43.89 27-2-2021 Clemson (USA)
3000 meter Yasmine Abbes 9.23.20 30-1-2021 Clemson (USA)
Meisjes U20
400 meter Yasmine Abbes (MU18) 59.87 3-12-2017 Apeldoorn
800 meter Yasmine Abbes 2.08.65 25-2-2021 Clemson (USA)
1000 meter Kaate Mulders (MD) 3.08.65 25-1-2020 Apeldoorn
1500 meter Ellen van Doorn (MU18) 4.30.65 26-1-2019 Apeldoorn
1609 meter Yasmine Abbes 4.43.89 27-2-2021 Clemson (USA)
3000 meter Yasmine Abbes 9.23.20 30-1-2021 Clemson (USA)
Meisjes U18
400 meter Yasmine Abbes 59.87 3-12-2017 Apeldoorn
800 meter Yasmine Abbes 2.12.49 26-1-2019 Apeldoorn
1000 meter Kaate Mulders (MD) 3.08.65 25-1-2020 Apeldoorn
1500 meter Ellen van Doorn 4.30.65 26-1-2019 Apeldoorn
3000 meter Manjorie Janssen 9.39.95 26-1-2019 Apeldoorn
Junioren C
800 meter Lieke Hoogsteen 2.17.34 1-2-2020 Apeldoorn
1000 meter Kaate Mulders (MD) 3.08.65 25-1-2020 Apeldoorn
1500 meter
Junioren D
800 meter Madelief Folkers 2.55.00 15-2-2019 Düsseldorf (D)
1000 meter Kaate Mulders 3.08.65 25-1-2020 Apeldoorn

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.