Persoonlijke (indoor) Records voor Vince, Nora en Nina

Zaterdag 31 januari waren er indoorwedstrijden in Apeldoorn (AV PEC 1910 indoor) en Leverkusen (Nordrhein Hallen Meisterschaften). In Apeldoorn gingen drie Simba atleten van start en in Leverkusen één.

AV PEC 1910 indoor

Bij de AV PEC 1910 indoor meeting in Apeldoorn ging Vince Huisman (jongens U18) van start op de 1500 meter. Ondanks een wat rommelige wedstrijd met verschillende tempowisselingen wist Vince wederom zijn persoonlijk record te verbeteren. Hij finishte in 4.19.65 minuten als vierde. Berend van Terheijden ging bij de mannen senioren van start. Op het einde van de wedstrijd zakte zijn tempo wat in en finishte hij in 4.10.90 minuten als 31e.
Tenslotte liep Nora Theunissen de 800 meter bij de meisjes onder 20 jaar. Na een vlotte eerste 200 meter liep ze daarna een constant tempo en werd vierde. Haar tijd van 2.19.14 was goed voor een persoonlijk indoor record.

Nordrhein Hallen Meisterschaften

Nina Brüggen ging in het Duitse Leverkusen bij de meisjes onder 18 jaar de strijd aan om op de 3000 meter indoorkampioen te worden van het gebied Nordrhein. Dit lukte haar door de wedstrijd, in haar categorie, te winnen in een persoonlijk record van 10.36.05 minuten.

Voeg toe aan je favorieten: Permalink.

Reacties zijn gesloten.