Martijn Venhuizen

Geboortedatum: 5-1-1975
Opleiding: HBO Voeding en Diëtetiek

Trainerservaring:

Running Team Simba 2017 – heden
Venloop Running Team 2014 – heden
Hardloopbegeleiding Simba 2007 – heden
Keniaanse atleten, Hardloopbegeleiding PK, Running Elst, Seven Hills Running Team, Cifla, NSAV ’t Haasje en Jeugd Team Zevenheuvelen Periodes tussen

2000 – 2017

Prestaties Keniaanse atleten:

1e Francis Kibiwott 16,1 km 45.26 Dam-tot-Damloop Nederland 2006
1e Francis Kibiwott 21,1 km 60.30 Route du Vin Luxemburg 2006
1e Pauline Wangui 21,1 km 72.00 Halve marathon Reims Nederland 2006
1e Francis Kibiwott 21,1 km 61.34 Halve marathon New Delhi India 2006
1e Francis Kibiwott 11,5 km 42.26 Obudu Mountain Race Nigeria 2006
1e Pauline Wangui 15 km 51.12 posbankloop Nederland 2005
1e Francis Kibiwott 16,1 km 46.05 Dam-tot-Damloop Nederland 2003
1e Francis Kibiwott 15 km 45.46 posbankloop Nederland 2002
2e Pauline Wangui 21,1 km 72.30 Route du Vin Luxemburg 2006
2e Pauline Wangui 4 EM 20.40 4 mijl van Groningen Nederland 2006
2e Pauline Wangui 21,1 km 71.47 Bredase Singelloop Nederland 2005
3e Pauline Wangui 21,1 km 75.11 Halve marathon Egmond Nederland 2007
4e Ezekiel Chebii 10 km 27.54 Paderborner Osterlauf Duitsland 2010
4e Francis Kibiwott 21,1 km 60.07 Rak Marathon U.A.E. 2007

Prestaties Nederlandse atleten (medailles Nederlandse Kampioenschappen):

1e Tischa Braum 1000 m MD 1 Nationale D-spelen Amsterdam 2017
1e Tischa Braum 1,8 km MD NK cross Amstelveen 2017
1e Teun ter Haar 1500 m JC 1 Nationale CD indoor Apeldoorn 2017
1e Yasmine Abbes 800 m MC 2 Nationale CD indoor Apeldoorn 2017
1e Tischa Braum 1000 m MD 1 Nationale CD indoor Apeldoorn 2017
1e Teun ter Haar 2,1 km JD NK cross Oldenzaal 2016
1e Kamiel Jacobs korte cross Mannen NSK cross Rotterdam 2015
1e Hester van Oorschot korte cross Vrouwen NSK cross Rotterdam 2015
1e Maico Suijkerbuijk lange cross Mannen NSK cross Rotterdam 2015
1e Kamiel Jacobs 1500 m Mannen NSK outdoor Eindhoven 2015
1e Babet Broekman 1500 m MC 2 Nationale CD indoor Apeldoorn 2014
2e Manjorie Janssen 1500 m MC Nationale C-spelen Amsterdam 2017
2e Manjorie Janssen 1,8 km MC NK cross Amstelveen 2017
2e Abdi Hassan 4 x 800 m JA NK estafette Amstelveen 2016
2e Benjamin Schurink 4 x 800 m JA NK estafette Amstelveen 2016
2e Illian Martens 4 x 800 m JA NK estafette Amstelveen 2016
2e Eva Riemeijer 4 x 800 m MA NK estafette Amstelveen 2016
2e Lotte van der Pol 4 x 800 m MA NK estafette Amstelveen 2016
2e Sophie Schwering 4 x 800 m MA NK estafette Amstelveen 2016
2e Benjamin Schurink 1500 m JB NK indoor junioren Apeldoorn 2016
2e Teun ter Haar 1000 m JD 2 Nationale CD indoor Apeldoorn 2016
2e Illian Martens 4 x 800 m JC NK Estafette Amstelveen 2015
2e Pepijn Bartels 4 x 800 m JC NK Estafette Amstelveen 2015
2e Joep Vermeulen 4 x 800 m JC NK Estafette Amstelveen 2015
2e Benjamin Schurink 4 x 800 m JC NK Estafette Amstelveen 2015
2e Martijn Flipsen 3000 m steeple JA NK junioren Breda 2015
3e Ellen van Doorn 4 x 800 m MC NK estafette Amstelveen 2017
3e Mare Frauenfelder 4 x 800 m MC NK estafette Amstelveen 2017
3e Lieke Hoogsteen 4 x 800 m MC NK estafette Amstelveen 2017
3e Manjorie Janssen 4 x 800 m MC NK estafette Amstelveen 2017
3e Pjotr Dolfsma 4 x 800 m JC NK estafette Amstelveen 2017
3e Jip Janissen 4 x 800 m JC NK estafette Amstelveen 2017
3e Niels Peeters 4 x 800 m JC NK estafette Amstelveen 2017
3e Olivier Gijbels 4 x 800 m JC NK estafette Amstelveen 2017
3e Yasmine Abbes 1500 m MC Nationale C-spelen Amsterdam 2017
3e Rens Simons 3000 m steeple JA NK junioren Vught 2017
3e Manjorie Janssen 3000 m MB NK junioren Vught 2017
3e Yasmine Abbes 1,8 km MC NK cross Amstelveen 2017
3e Manjorie Janssen 1500 m MB NK indoor junioren Apeldoorn 2017
3e Sophie Dielissen 3000 m MA NK indoor junioren Apeldoorn 2017
3e Pepijn Bartels 1500 m steeple JC Nationale C-spelen Amsterdam 2016
3e Danique Verdellen 1500 m MB NK-Junioren Breda 2016
3e Benjamin Schurink 6,9 km JB NK cross Oldenzaal 2016
3e Fenne Janssen 1500 m MC 2 Nationale C spelen indoor Apeldoorn 2016
3e Manjorie Janssen 1500 m MC 1 Nationale CD indoor Apeldoorn 2016
3e Romi de Bruijn 4 x 800 meter MA NK estafette Amstelveen 2015
3e Danique Verdellen 4 x 800 meter MA NK estafette Amstelveen 2015
3e Sophie Dielissen 4 x 800 meter MA NK estafette Amstelveen 2015
3e Anne van Heeckeren 4 x 800 meter MA NK estafette Amstelveen 2015
3e Eva Riemeijer 1500 m steeple MC Nationale C-spelen Amsterdam 2015
3e Pepijn Bartels 1500 m JC 1 Nationale CD indoor Apeldoorn 2015
3e Marco Otten 5000 m Mannen NSK outdoor Eindhoven 2015
3e Tim Verbeek 1500 m JC Nationale C-spelen Amsterdam 2013
3e Amber Olde 4 x 800 m MC NK estafette Amstelveen 2013
3e Pascalle Dorenbos 4 x 800 m MC NK estafette Amstelveen 2013
3e Fleur Kuijpers 4 x 800 m MC NK estafette Amstelveen 2013
3e Babet Broekman 4 x 800 m MC NK estafette Amstelveen 2013
3e Naomi Mols 1,7 km MD 2 NK cross Tilburg 2012

Reacties gesloten